Kütahya Interior Design | Altıparmak Mimarlık
MENÜ
HAKKIMIZDA

Altıparmak Interior ekibimiz olarak ilham verici tasarımlar ile birlikte sizlere ihtiyacınız duyduğunuz alanda hizmet verme vizyonuna sahip olarak yola çıktık. Yaşam ve ticari alanları en özel projelerle destekleyip kaliteli bir şekilde sizlere sunmanın mutluluğunu 2017 senesinden bu yana yaşıyoruz.

Yaşam alanlarınızda oluşturduğumuz sıra dışı dokunuşlarla yeniliğin kapılarını sonuna kadar açmayı hedef edinmiş olanlara yönelik hizmet kalitesini sunmaya Kütahya’da başladık. Misyon olarak sadece şehir içinde değil şehirlerarası da projeler düzenleyerek siz değerli müşterilerimize faydalı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Projelerimiz kapsamında daha çok zamanla tercih edilen bir ekip haline gelmiş bulunuyoruz. Türkiye’nin farklı birçok şehrinde ticari öğeleri beraberinde taşıyan projelerin farklılığını kanıtlayıp destekledik.

Çeşitli markaların görsellik alanında kendini güncellemesi ihtiyacından doğan tüm yenilikleri tekrardan gözden geçirerek modaya uygun hale getirerek vizyonumuzu genişlettik. Müşterilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu alanları güncelleyerek istedikleri konseptleri tasarım ilkeleri doğrultusunda dizayn edebilmenin mutluluğunu yaşıyor, sıra dışı projelere imza atmaya devam ediyoruz.


Ofisimiz Kütahya merkezli olmak üzere Türkiye’nin çeşitli şehirlerde birçok markanın tanıtımın en iyi şekilde yapılması adına kaynaklarımızı kullanıyor ve bu misyonumuzu yeniliyoruz. Projeler üretilirken markaların özel tercihlerini de göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

VİZYONUMUZ

Altıparmak Interıor olarak vizyonumuz daha çok kurumların ve markaların farklı görselliğe ihtiyaç duymalarını tamamlamak adına geliştirilmiştir. Temel amaç olarak Kütahya merkezli olmak üzere 2017 senesinden bu yana özgün ve farklı projelere imza atmış olmanın verdiği mutluluk ile içerik çalışmaları düzenlemeye devam ediyoruz.

Daha çok görsel olarak hitap etmenin öneminden bahsederek kurumların ve markaların istekleri doğrultusunda çeşitli tasarım ilkelerinin kullanılarak çalışmaları yapılır. Profesyonel ekip ile birlikte hizmet sunmuş olmanın sağladığı verimlilik ile daha çok şehirlerarası bir çalışma alanı oluşturmuş olmanında misyonu ile hizmetlerimizi sunuyoruz.

Kütahya merkezli bir ofise sahip olmakla birlikte Türkiye’nin birçok bölge ve şehrinde yer alan markaların tanıtımı ve görsellik açısından geliştirilmeyi hedef edinmeleri doğrultusunda hareket edilmiş olur. Ticari alanda olduğu kadar çeşitli yaşam alanlarının geliştirilmesi düzenini oluşturarak hizmet veriyoruz.

Marka ve kurumların çeşitli tanıtım özelliklerinin geliştirilerek istenilen seviyeye ulaştırılır. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde projeleri tamamlamaya uzman ekibimizle beraber hizmet sunmaya devam ediyoruz. Projelerin güncellenmesi için çalışmaların yenilikler doğrultusunda hazırlanması esas alınmıştır.

MİSYONUMUZ

Altıparmak Interıor olarak temel vizyonumuz çeşitli yaşam alanlarında işlevsel tasarımlar oluşturarak yeni nesil iç mimari nitelikleri ile hizmet kalitesini arttırmak olmuştur. Daha çok yenilikçi yaklaşımlar ile yüksek bir misyona sahip olmakla beraber 2017 senesinden beri Kütahya merkezli olmak üzere hizmet alanına başlamış bulunuyoruz.

Yeni nesil iç mimari özellikleri ile birlikte ön plana çıkmış olan yaşam alanlarının görsellik açısından düzenlenmesi ve yenilenmiş tasarım ilkeleri ile oluşturulması esasına dayanır. Daha çok Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde sunulan hizmetlerin kalitesi ve içerikleri ile beraber vizyonumuzu yükselterek hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Sadece Kütahya merkezli olarak değil daha çok kişilerin ve kurumların markalarının geliştirilmesi ve dönüştürülmesi kriterleri doğrultusunda çalışmaları planlıyoruz. Profesyonel bir ekip ile proje destek çalışmaları oluşturarak mekanların yenilenmesi adına gerekli olan tüm aşamaların uygun kriterler eşliğinde geçilmesi şeklinde bir yol haritası oluşturuyoruz.

Yeniliğin ve değişimin birçok kişi ve kurum için önemini idrak etmiş olan firmamız ile birlikte emin adımlara ilerleyerek müşterilerimizin isteklerini dikkate alıyoruz. Projelerin belirlenen zaman içinde tamamlanması adına çalışmaların sürdürüldüğü görülüyor.

Kütahya Interior Design | Altıparmak Mimarlık